Süper Yetenekli & Yetenek(siz)’in Süper Yetenekli Yeni Maceraları PDF İndir

Süper Yetenekli & Yetenek(siz)’in Süper Yetenekli Yeni Maceraları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Süper Yetenekli & Yetenek(siz)’in Süper Yetenekli Yeni Maceraları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Süper Yetenekli & Yetenek(siz)’in Süper Yetenekli Yeni Maceraları PDF Kitap Bilgisi

Gordon Korman’ın Yetenek[siz] kitabından tanıdığımız Donovan Curtis, hiçbir zaman insanların üstün yetenekli diyebileceği biri olmamıştır. Ancak IQ seviyesi etrafındaki herkesten daha yüksek olan dâhi arkadaşı Noah Youkilis gerçekten süper yeteneklidir. Üstün Eğitim Akademisi’nde geçirdiği onca yıldan sonra Noah, başarısız olma fırsatının hayalini kurmaktadır; tabii canı isterse. Ve artık tam da bunu yapmak için en uygun yerdedir: Donovan’ın okulu. Noah neredeyse daha ilk günden kendini amigo takımı kaptanı Megan Mercury ve spor kralı Hash “Hashtag” Taggart ile karşı karşıya bulur. Donovan, Noah’ya arka çıkınca Hashtag’le büyük bir kavganın ortasına düşer. Spor kralından uzak durmalıdır; yoksa… Meselenin burada kapanması gerekirken görünmez bir kaza aniden Donovan’ı kahraman yapıverir. Fakat kahramanlığı Hashtag ile ilgili olduğu için bunu kimseye söyleyemez. Böylece Noah meseleye el atarak “süper çocuk” oluverir. Bir anda inek öğrenciden okulun en popüler çocuğuna dönüşür. Ancak boyundan biraz büyük bir işe kalkışmıştır.

Süper Yetenekli & Yetenek(siz)’in Süper Yetenekli Yeni Maceraları PDF İndirme Alanı

Süper Yetenekli & Yetenek(siz)’in Süper Yetenekli Yeni Maceraları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Süper Yetenekli & Yetenek(siz)’in Süper Yetenekli Yeni Maceraları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Çılgın Bitkiler (Ciltli) PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.