Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi PDF İndir

Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi PDF Kitap Bilgisi

Siz de matematiği sevmeyenlerden misiniz?
Karel ve arkadaşları, yaşadıkları maceralarla matematiğe olan bakış açınızı değiştirecekler.
Karel matematik dehası bir kız. Yaşadığı maceralar da matematikle ilgili. Paramit ile karıncaların ülkesine yaptığı yolculukta şekillerle ilgili problemleri, Partün ile Paylaşım Dağı’nda yaptığı yolculukta ise kesirlerle ilgili problemleri çözüyor. Ayrıca Tivel’le birlikte bizlere zihinden hesaplamalar pratik olarak nasıl yapılır onları anlatıyor.
 
Karel’in yeni arkadaşı Tivel, hesaplamalarını kâğıt kalem kullanarak yapıyor. Çünkü kesin sonuçları seviyor. Karel, Tivel’e kâğıt kalem kullanmadan da kesin sonuçlara ulaştırabileceğini; zihinden hesaplamaların kolaylığını ve nasıl yapılacağını anlatıyor.
Karel, okul arkadaşlarıyla birlikte kampa gidiyor. Kampta düzenlenen yarışmayı kazanmak için zihinden hesaplamalar yapmayı bilmek gerekiyor. Bakalım hangi grup kazanacak?
Siz de zihinden hesaplamaların kolay yollarını öğrenmek isterseniz Karel’e kulak verin.

Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi PDF İndirme Alanı

Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Modern Japonya’nın Doğuşunda Bir Aydın:Yukichi Fukuzawa PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.