Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün PDF İndir

Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün PDF Kitap Bilgisi

33 sene saltanat sürmüş Sultan Abdülhamid Han ile  genç bir İttihatçı subayın düşmanlık duygularından uzak Selanik Alatini Köşkü’ndeki sohbetlerini öğrendiğimizde, Sultan’ın ne kadar muhteşem bir insan olduğunu, Ali Fethi Bey’in de son derece iyi terbiye almış bir Osmanlı genci olduğunu dikkate alarak kitaba “Muhteşem Padişah Sultan Abdülhamid’in  Muhteşem İttihatçı Evlatlarından Birisi: Ali Fethi” ismini vermek isterdik.
 
Bizce geçmişe şöyle bakalım: “Sultan Abdülhamid babamız, İttihatçılar ve diğer vatanseverler bu babanın çocukları yani bizim kardeşlerimiz.” Ancak böyle bir bakış açısıyla  yaşanan bütün acılara ve olumsuzluklara rağmen kavga son bulur kanaatindeyiz.
 
Sultan Abdülhamid Han da İttihatçı Ali Fethi Bey’e ne demişti?
“Ne ben sizleri ne de sizler beni tanımışız. Yazık olmuş!..” 
 
Bu hatırat Sultan Abdülhamid’i tanımadan Abdülhamid düşmanlığı yapanlara da İttihatçılar’ın hepsini vatan haini sananlara da düşüncelerini bir kez daha gözden geçirme fırsatı sunacaktır.

Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün PDF İndirme Alanı

Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.