Subliminal & Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? PDF İndir

Subliminal & Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Subliminal & Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Subliminal & Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? PDF Kitap Bilgisi

“Mlodinow, bilimi anlaşılır ve eğlenceli hale getirirken asla hataya düşmüyor.” – Stephen Hawking

“Yaptığınız seçimlerin neden ve nasıl olduğunu bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Sizi tekrar düşünmeye sevk edecek olan bu harika yolculukta Mlodinow’u takip edin.”
– David Eagleman, Incognito’nun yazarı

“Okunması gereken bu kitap hem kışkırtıcı hem de son derece eğlendirici. Mlodinow iş, para, politika ve özel yaşamımızdaki hareket biçimimize, içgörümüzü açan bir bakış sunuyor.” – Jerry A. Webman (Oppenheimer Funds, Inc’de Başekonomist), MoneyShift’in yazarı

“Az bildiğimiz bir yer olan bu tehlikeli bölgede, bilinçsiz zihne doğru güvenilir bir yolcu olan Mlodinow tarafından götürüldüğümüz, okunması son derece kolay, eğlenceli, düşünceyi harekete geçiren bir yolculuk.” – Christof Koch, Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü, Bilişsel ve Davranışsal Biyoloji Profesörü

Subliminal & Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? PDF İndirme Alanı

Subliminal & Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Subliminal & Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  İnternet Gazeteciliğine Geçişte Basılı Yayınların Geleceği PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.