Şu Baş Belası Cinsellik PDF İndir

Şu Baş Belası Cinsellik kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Şu Baş Belası Cinsellik kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Şu Baş Belası Cinsellik PDF Kitap Bilgisi

Cinsellik, dindar kesimin hem konuşmaktan kaçındığı hem için için kendini yediği bir konu. Aynı zamanda sürekli yüzleşmek ve bedelini ödemekten de geri duramadığı, duramayacağı bir mesele, bir karın ağrısı.
Konuşamıyor; takıntıları var, şartlandırılmışlıkları. Hem sürekli yönlendiriliyor, hem dikkati dağıtılıyor. Ne dünyayı takip edebiliyor, küresel değişim ve gelişmelerden haberi var; ne egemenlerin ne yapmak istediğini hissedebilecek basireti ne de “başkasının meseleleri” ile büyülendiğini fark edebilecek hikmeti. Ne ufku yetiyor, ne de cesareti. Her ne kadar Müslümanlar bu konuyu konuşmaktan imtina etseler de konu dönüp dolaşıp ayaklarına dolanmaya, onları huzursuz etmeye devam ediyor. Etmemesi mümkün değil. Yemek, içmek gibi bir ihtiyacın görmezden gelinerek çözülmesi mümkün değil ki.

Şu Baş Belası Cinsellik PDF İndirme Alanı

Şu Baş Belası Cinsellik Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Şu Baş Belası Cinsellik Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.