Stratejik Maliyet Yönetimi PDF İndir

[ad_1]

Stratejik Maliyet Yönetimi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Stratejik Maliyet Yönetimi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Stratejik Maliyet Yönetimi PDF Kitap Bilgisi

Bu kitabın amacı, işletme, muhasebe-finansman gibi alanlarda yüksek lisans ve doktora yapan lisansüstü öğrencilere “Stratejik Maliyet Yönetimi” adı altında okutulacak lisansüstü dersin kapsamına giren temel konularda toplu ve uygulanabilir bilgiler vermektir.

Bu amacı gerçekleştirmek için konular sunuş ve sonuç dışında yedi bölüm olarak ele alınmış, bu bölüm başlıkları; üretim sistemleri ve maliyet yönetimi, geleneksel maliyet yöntemleri, modern maliyet yöntemleri, stratejik yönetim, karar teorisi, maliyet yönetimine ilişkin stratejiler, maliyet yönetiminde yeni yaklaşımlar şeklinde oluşturulmuştur.

Kitap bölüm başlıkları ve bu başlıklar içinde konunun ele alınışı itibarıyla özgün bir çalışma olarak değerlendirilebilecek özellikleri yapısında barındırmaktadır. Covid-19 nedeniyle hafta sonlarında eve kapanmanın kitabı yazmak için fırsat olarak değerlendirildiğini, kitabın bu kadar kısa sürede hazır hale gelmesinde sokağa çıkma yasaklarının büyük payı olduğunu belirtmem gerekir.

 

[ad_2]

Stratejik Maliyet Yönetimi PDF İndirme Alanı

Stratejik Maliyet Yönetimi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Stratejik Maliyet Yönetimi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.