Spor Turizmi Destinasyonlarında Kimlik, İmaj ve Sadakat (Türkiye’deki Kayak Merkezleri Örneği) PDF İndir

Spor Turizmi Destinasyonlarında Kimlik, İmaj ve Sadakat (Türkiye’deki Kayak Merkezleri Örneği) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Spor Turizmi Destinasyonlarında Kimlik, İmaj ve Sadakat (Türkiye’deki Kayak Merkezleri Örneği) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Spor Turizmi Destinasyonlarında Kimlik, İmaj ve Sadakat (Türkiye’deki Kayak Merkezleri Örneği) PDF Kitap Bilgisi

Sanayi Devrimi ile birlikte dünya, tüketim toplumu sürecine girmiştir. Bu süreçten birçok sektör etkilendiği gibi turizm sektörü de etkilenmiştir. Son dönemlerde turizm sektörü içerisinde özellikle spor turizminin ilgi görmesi, kış sporları destinasyonlarına ciddi yatırımların gerçekleşmesine neden olmuştur.

Dünyada ve ülkemizde ciddi bir müşteri potansiyeline sahip olan kış sporları destinasyonları, modern tesislere kavuşmuş, tüketicilere eğlenceli bir tatil yapma imkânı sunmaya başlamıştır.

Bu araştırmada iki temel araştırma sorusuna cevap aranmıştır: Tüketicilerin spor turizmi destinasyonu olarak kayak merkezlerine ilişkin kimlik ve imaj algıları nasıl/hangi değişkenlerin etkisiyle şekillenmektedir? Tüketicilerin spor turizmi destinasyonu olarak kayak merkezlerine ilişkin kimlik ve imaj algıları ile söz konusu destinasyonlara duydukları sadakat arasında ilişki var mıdır?

Bu kitabın, spor ve spor turizmi alanında yapılacak çalışmalara katkı sunmasını umut ediyoruz.

Spor Turizmi Destinasyonlarında Kimlik, İmaj ve Sadakat (Türkiye’deki Kayak Merkezleri Örneği) PDF İndirme Alanı

Spor Turizmi Destinasyonlarında Kimlik, İmaj ve Sadakat (Türkiye’deki Kayak Merkezleri Örneği) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Spor Turizmi Destinasyonlarında Kimlik, İmaj ve Sadakat (Türkiye’deki Kayak Merkezleri Örneği) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.