Sorularla Bir Cihan İmparatoru: Fatih Sultan Mehmed Han PDF İndir

Sorularla Bir Cihan İmparatoru: Fatih Sultan Mehmed Han kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Sorularla Bir Cihan İmparatoru: Fatih Sultan Mehmed Han kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Sorularla Bir Cihan İmparatoru: Fatih Sultan Mehmed Han PDF Kitap Bilgisi

“İstanbul (Konstantiniyye) muhakkak fethedilecektir.
Onu fetheden komutan ne güzel komutandır. 
Onu fetheden ordu ne güzel ordudur. “
Hz. Muhammed (s.a.v.)

Çocuk yaştan itibaren payitaht ve cihan hâkimiyeti için kendisini yetiştiren II. Mehmed, 21 yaşında İstanbul’u fethederek Peygamber Efendimiz’in kutlu hadisine mazhar olan âlî bir şahsiyet… İstanbul surlarını yıkan şâhî topları icat eden, gemileri karadan yürüten bir mühendis, bir deha… Cesareti ile İstanbul’u fethederek cihad ve gazayı, güç elde ettiğinde zalimleşmeyerek hoşgörüsü ile insan haklarını Batı âlemine tanıtan bir lider… İstanbul’u dünyanın ilim ve kültür şehri hâline getiren, âlimlere kıymet veren, yedi dil bilen bir entelektüel…

Bu kıymetli insanın ayrıntılı bir portresinin çizildiği elinizdeki kitapta; Ahmet Anapalı, Türker Akıncı’nın sorularını cevaplayarak okuyucuyu Fatih Sultan Mehmed Han’ı tanıyıp anlamaya ve onun aziz hatırasını yâd etmeye davet ediyor.
 

Sorularla Bir Cihan İmparatoru: Fatih Sultan Mehmed Han PDF İndirme Alanı

Sorularla Bir Cihan İmparatoru: Fatih Sultan Mehmed Han Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Sorularla Bir Cihan İmparatoru: Fatih Sultan Mehmed Han Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Sarmaşık Gezegeni PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.