Sihirbaz & Bir Thomas Mann Biyografisi PDF İndir

Sihirbaz & Bir Thomas Mann Biyografisi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Sihirbaz & Bir Thomas Mann Biyografisi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Sihirbaz & Bir Thomas Mann Biyografisi PDF Kitap Bilgisi

Sadece Alman edebiyatının değil, dünya edebiyatının da en önemli yazarlarından Thomas Mann’ın ve kendisi kadar ünlü ailesinin hayatı anlatılıyor Sihirbaz’da. Tóibín, yazarın yaşamını olduğu kadar edebiyata bakışını, siyasi duruşunu, Almanya’da Nasyonal Sosyalizm’in yükselişiyle birlikte ülkesinden kopmasını, mültecilik yıllarındaki duygu dünyasını, kimi inancından vazgeçişini akıcı bir dille, gerçeklerden sapmadan, usta işi dokunuşlarla sunuyor. Thomas Mann, başarılı bir romancıyken, 20. yüzyıl tarihinin çarklarında savaşları, devrimleri, faşizmi, soykırımları, mülteciliği yaşamak zorunda kalan, dünyanın gözlerini diktiği, sözlerini dinlediği bir fikir liderine dönüşen biri olarak beliriyor. Çocukluğundan başlayarak ölümüne kadar bütün hayatı, özel merakları, evliliği, sıra dışı ailesi, birine yakından birine uzaktan tanık olduğu iki dünya savaşının yazarda yarattığı çelişkiler ve çalkantılar geniş açıyla seriliyor okurun önüne. Sihirbaz çok önemli bir edebiyatçının dünyasının aynası olduğu kadar değişimin yüzyılıyla duygusal bir hesaplaşma da, merkezinde de dik durmaya çalışan ama bu değişimin rüzgârlarıyla sallanan bir adam yer alıyor. Sihirbaz, Mann’ın hayatıyla birlikte yirminci yüzyılın da geniş bir panoraması.
 
Muhteşem Ve Çok Tatmin Edici!
The Times, 2021’in En İyi Kitaplarından Biri
 
 
Muhteşem!
Daily Telegraph
 
 
Sihirbaz Olağanüstü Bir Başarı.
Eminim Ki Thomas Mann Da Okusa Onaylardı.
John Banville

Sihirbaz & Bir Thomas Mann Biyografisi PDF İndirme Alanı

Sihirbaz & Bir Thomas Mann Biyografisi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Sihirbaz & Bir Thomas Mann Biyografisi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Bi Sor Seni Neden Seçtim PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.