Sherlock Holmes’un Başarı Sırları & Usta Dedektiften Hayat Dersleri PDF İndir

Sherlock Holmes’un Başarı Sırları & Usta Dedektiften Hayat Dersleri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Sherlock Holmes’un Başarı Sırları & Usta Dedektiften Hayat Dersleri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Sherlock Holmes’un Başarı Sırları & Usta Dedektiften Hayat Dersleri PDF Kitap Bilgisi

Arthur Conan Doyle, gerçek hayattaki dehası ile çevresindeki insanların üstün yeteneğini Sherlock Holmes’ta birleştirerek üstün bir karakter yarattı. David Acord ise Sherlock Holmes’u başarılı kılan niteliklerden yola çıkarak kendi dehamızı ortaya çıkarmamıza yardımcı oluyor. Acord sadece Sherlock Holmes ve yaratıcısının karakterlerine eşsiz bir bakış açısı sunmuyor aynı zamanda bazı meziyetleri de keşfetmenizi sağlıyor:
Düşündüğünüzden daha hızlı bir şekilde hedeflerinize ulaşmak için doğru ve kesin bilgiye olan tutkunuzu nasıl geliştireceksiniz?
Neden üzerinde durulmayan küçük detaylara odaklanmak başarının anahtarıdır?
Başkalarının bilmediği şeyleri bilmenin değeri nedir?
Neden öne çıkıp övgü toplamalısınız (ölümüne tevazu)?
Düşmanınızı takdir etmenin önemi nedir?
Neden alt sınıftan insanlarla arkadaşlık etmeliyiz?

Sherlock Holmes’un Başarı Sırları & Usta Dedektiften Hayat Dersleri PDF İndirme Alanı

Sherlock Holmes’un Başarı Sırları & Usta Dedektiften Hayat Dersleri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Sherlock Holmes’un Başarı Sırları & Usta Dedektiften Hayat Dersleri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.