Sessizlik Tarihinden Günler PDF İndir

Sessizlik Tarihinden Günler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Sessizlik Tarihinden Günler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Sessizlik Tarihinden Günler PDF Kitap Bilgisi

Sessizlik Tarihinden Günler’de, İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşanan olayların, bir çiftin hayatını nasıl etkilediği çarpıcı bir biçimde anlatılıyor.
 
Norveç’in sakin bir bölgesinde, savaştan on yıllar sonra, orta sınıftan bir ailenin huzur içinde geçmesi beklenen emeklilik yılları tuhaf bir olayla sarsılıyor. Acı dolu geçmiş, artık yaşlanmaya başlayan çiftin hayatına aniden geri dönüyor. Simon’un sessizliğe bürünmesiyle, Eva hem ortak anılarına hem de eşinin savaş sırasında yaşadıklarına doğru bir yolculuğa çıkıyor.
 
Merethe Lindstrøm’den, özgün ve yalın bir üslupla yazılmış, büyük sözler etmeyen, dingin ama aynı zamanda tedirgin edici bir roman.
 
“Lindstrøm ince ayarı yapılmış, sade bir dil kullanarak küçük gündelik çemberleri genişletiyor, hepimizin kendimizden bir şey bulacağı büyük tarihsel çemberler haline getiriyor.”
Norveç Edebiyat Eleştirmenleri Ödülü Komitesi
 
“Anlatıya muntazaman yerleştirilen sessizlik katmanları öyle beceriklice inşa edilmiş ki, birini kaldırmak başka birini açığa çıkarıyor.”
Meganne Fabrega

Sessizlik Tarihinden Günler PDF İndirme Alanı

Sessizlik Tarihinden Günler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Sessizlik Tarihinden Günler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.