Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 PDF İndir

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 PDF Kitap Bilgisi

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
 
Aşuramaru ve diğer kara şeytan donanımlarının ihaneti vampirler, Dört Oraklı Çocuk ve Hyakuya arasındaki savaşta ağır bir darbe anlamına geliyor. Dört Oraklı Çocuk, Aşuramaru’ya başka birilerinden önce Mikaela’nın ruhunu ele geçirmesini emrediyor. Şinoa Aşuramaru’yu kilit altında tutmak için elinden gelen ne varsa yaparken, Yuiçiro ve arkadaşları da zamana karşı yarıştıkları bir hedefe kilitlenmiş durumdalar: Kara şeytanlarla başa çıkmak için bildikleri yegâne yola başvurup Mikaela’nın ruhunu bir diğer kara şeytana bağlamak.

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 PDF İndirme Alanı

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 24 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.