Satranç Oyunları – İki Hamlede Mat (Orta ve İleri Seviye) PDF İndir

[ad_1]

Satranç Oyunları – İki Hamlede Mat (Orta ve İleri Seviye) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Satranç Oyunları – İki Hamlede Mat (Orta ve İleri Seviye) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Satranç Oyunları – İki Hamlede Mat (Orta ve İleri Seviye) PDF Kitap Bilgisi

Satranç sporunda, oyuncunun zekâsı kadar teknik ve taktiksel becerileri de önemlidir. Bu kitap ile amaçlanan, orta ve ileri düzey satranç severlerin hamle becerilerini pekiştirmek, iki hamlede mat etmenin mutluluğunu tekrar ve tekrar yaşatmaktır.

Farklı kombinasyonlarda hazırlanan soruları cevaplayarak, klasik bir sporcunun yaptığı gibi müsabakalar öncesi konsantrasyonunuzu arttıracak, kondisyon kazanacaksınız. Tüm satranç severlere keyifli dakikalar diliyoruz…

[ad_2]

Satranç Oyunları – İki Hamlede Mat (Orta ve İleri Seviye) PDF İndirme Alanı

Satranç Oyunları – İki Hamlede Mat (Orta ve İleri Seviye) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Satranç Oyunları – İki Hamlede Mat (Orta ve İleri Seviye) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.