Satranç Hayalim & Etkinliklerle Satranç Öğretim Metodu PDF İndir

[ad_1]

Satranç Hayalim & Etkinliklerle Satranç Öğretim Metodu kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Satranç Hayalim & Etkinliklerle Satranç Öğretim Metodu kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Satranç Hayalim & Etkinliklerle Satranç Öğretim Metodu PDF Kitap Bilgisi

Satranç Hayalim kitabımız okul öncesi ve yeni başlayanlar için 106 sayfadan oluşan eğlenceli bir kaynak kitap niteliğinde. Satranç tahtası ve taşları en iyi şekilde tanıyabilmek ve doğru hamleler yapabilmek için kullanıcılarının severek yapabilecekleri uygulamalar ile zenginleştirildi.
 
Hikayemizdeki oyunbaz kral ile birlikte satrancı öğrenebilmek için uygulamalı etkinliklerimizi takip edeceğiz. Bazen keserek, bazen boyayarak, bazense yapıştırarak kullanıcıların psikomotor becerilerinin gelişmesine de yardımcı olan etkinliklerimiz satrancın büyülü dünyasında eğlenerek gezmelerini sağlayacak. Her etkinlikten sonra kitabımızda yer alan başarı rozetlerimizi takarak adım adım satranç basamaklarını tırmanacağız.
 
Kitabımız bittiğinde artık bir oyunu başlayıp bitirebilecek seviyede satranç öğrenmiş olacağız ve kitabın sonundaki kral tacını takarak ödülümüzü alacağız.
 

[ad_2]

Satranç Hayalim & Etkinliklerle Satranç Öğretim Metodu PDF İndirme Alanı

Satranç Hayalim & Etkinliklerle Satranç Öğretim Metodu Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Satranç Hayalim & Etkinliklerle Satranç Öğretim Metodu Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.