Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları PDF İndir

Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları PDF Kitap Bilgisi

Bu kitap hastalığın ne olduğunu, niçin hastalandığımızı, hastalanınca ilaçsız nasıl iyileşeceğimizi ve hastalanmamak için ne yapmamız gerektiğini anlatıyor.
Kitaptaki bilgileri kendisi üzerinde uygulayarak sağlığına kavuşan ve uzun yıllardır hiç hastalanmayan 85 yaşındaki Ayhan Eyikan’ın, olağanüstü ilginç öyküsünü bu kitapta bulabilirsiniz. 
Kaç yaşmda olursanız olun, okuyun, uygulayın ve sağlıklı yaşamanın tadını çıkarın.
 
“Elinizdeki Sağlık Pınarı kitabının yazarı Ayhan Eyikan, bu kitapla bizlere sağlıklı bir ömür sürebilmek için, kendi tecrübelerinden damıttığı şifa yudumlarını sunmaktadır. Bu yudumları damıttığım hastalarımdan uygulayanlar ameliyatsız iyileşmenin sevincini yaşayıp teşekküre geliyorlar. Onların sevinci beni de mutlu etmektedir. Bu kitap salt bir beslenme-diyet kitabı olmayıp aynı zamanda, 85 yaşındaki bir delikanlının mutluluk sırlarını da taşımaktadır.”

Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları PDF İndirme Alanı

Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Sağlık Pınarı / Sağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.