Safsata & Gerçekler PDF İndir

Safsata & Gerçekler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Safsata & Gerçekler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır.Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Safsata & Gerçekler PDF Kitap Bilgisi

Günümüzde, hayatın olağan akışına uygun olmayan, içinde mantık hatası bulunan ama insanları ikna etmekte kullanılan birçok safsata kullanılmaktadır. Gerçekleri tahrif etmek ve insanları kandırmak için kullanılan safsataların bilinmesi sağlıklı düşünmemiz açısından önem taşımaktadır.  Bu safsatalara akli ve mizahi bir pencereden bakarak hem düşünmeyi hem de güldürmeyi amaçladım. 
 
Kitabın gerçekler bölümünde meşhur sözlerin tarihçelerini ve düşündürdüklerini anlattım. Doğru sanılan meşhur yanlışlar olarak dilimize yerleşmiş ve gerçeklikle ilgili olmayan sözlere ayna tuttum. Bunu yaparken tüm literatürdeki sözlerden sadece örnekleme usulü ile sözler seçtim. Meraklısı için yeni düşüncelere ve çalışmalara kapı araladım.   
 
Kitaba ek olarak hayat öykümden kesitler sundum. Her insanın mutlaka kendine ait öyküleri vardır. Geride öykü bırakmayan insan sanki hiç yaşamamış gibi gelir bana.  Öykülerin içinde hayata dair deneyimler vardır.  Eğer insan bu deneyimleri başkasına aktarmazsa, yanarak kaybolan bir göktaşının ilk ve son görüntüsü gibi kaybolur, gider. Bunların kaybolmasına gönlüm razı olmadı, başkalarına da ışık olsun istedim. 
 
Kitabı okuyanların zihninde yeni kıvılcımlar ve yüzünde yeni tebessümler oluşmasını ve kendi anılarına yeni yolculuklar yapmasını umut ediyorum. 
 
Durdu Güneş 

Safsata & Gerçekler PDF İndirme Alanı

Safsata & Gerçekler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Safsata & Gerçekler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  European Capital of Culture Istanbul PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.