Romatoloji El Kitabı PDF İndir

Romatoloji El Kitabı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Romatoloji El Kitabı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Romatoloji El Kitabı PDF Kitap Bilgisi

Romatoloji ülkemizde ve tüm dünyada yeni bir bilim dalı olsa da, moleküler biyoloji ve immünolojide son yıllarda ortaya çıkan gelişmeler, bu hastalıkların daha iyi anlaşılarak tanı ve tedavisinde gelişmelere yol açmıştır. Özellikle romatizmal hastalıkların tedavisi alanında son yıllarda baş döndürücü gelişmeler yaşanmış ve ortaya çıkan yeni veriler ışığında farklı anti-sitokin tedaviler geliştirilmiş ve hastaları geçmiş yıllara göre çok daha iyi tedavi etme olanağımız ortaya çıkmıştır. Hekimler için bu gelişmelere ayak uydurmak her zaman kolay olmamaktadır. Hızla yenilenen teşhis ve tedavi yöntemlerini derlemek için güncel bir kitap yazma ihtiyacı duyduk.
Tüm dünyayı esir alan, korona virüs enfeksiyonu döneminde bir yandan kendi hayatlarını bile umursamadan canla başla çalışırken, diğer yandan yoğun çabalar sonrasında yazılan bu kitap için emeği geçen çok değerli hocalarıma ve meslektaşlarıma, editör yardımcım Dr. Öğretim Üyesi İsmail Doğan’a, ayrıca kitabın basılmasında desteğini esirgemeyen sevgili arkadaşım sayın Doç. Dr. Aydın Çifçi hocaya, kitabın tasarımını, dizgisini yapan MediHealth Akademy’den Fatih Şamil Uludağ’a ve ekibine, kitabın basımını sağlayan Hipokrat Kitabevi ve sahibi Ali ÇELİK bey başta olmak üzere tüm çalışanlarına ve kitapta emeği geçen herkese yürekten teşekkür ederim.
Umuyorum ki bu kitap, tıp fakültesi öğrencilerimiz, aile hekimlerimiz, iç hastalıkları ve yan dal asistanlarımız, uzmanlarımız ve çeşitli tıp disiplinlerinde olup romatolojik hastalıkların kendi dallarıyla ilgili hasta takibini yapan ya da romatolojiye ilgi duyan meslektaşlarımız için faydalı bir kaynak olur. Esen kalın. Saygılarımla.
Prof. Dr. Şükran Erten
Ankara, 2022

Romatoloji El Kitabı PDF İndirme Alanı

Romatoloji El Kitabı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Romatoloji El Kitabı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.