Python ile Ekonometri / Wooldridge’in Ekonometriye Giriş Uygulamaları PDF İndir

[ad_1]

Python ile Ekonometri / Wooldridge’in Ekonometriye Giriş Uygulamaları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Python ile Ekonometri / Wooldridge’in Ekonometriye Giriş Uygulamaları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Python ile Ekonometri / Wooldridge’in Ekonometriye Giriş Uygulamaları PDF Kitap Bilgisi

İstatistik ve ekonometri paket programları için her sene neden milyonlarca dolar ödüyoruz? Üniversitelerimiz, özel ve kamu sektörü kuruluşları, araştırma merkezleri, bilim insanları, öğrenciler… Şimdi dünyanın açık kaynaklı (ücretsiz) araçlara yelken açtığı bir zamanda bir avuç şirkete yaptığımız bunca ödeme ne kadar gerekli?
Bu çalışmanın amacı Amazon’un 2010-2020 Best-seller raporuna göre dünyada 10 senedir en yaygın kullanılan ekonometri kitabı olan Jeffrey Wooldridge’ın “Ekonometriye Giriş: Modern Yaklaşım” isimli kitabındaki 132 örneği Python ile uygulamakla sınırlı değildir. 
Bunun ötesinde;
Python diliyle kodlanmış açık kaynaklı, ücretsiz ve erişilebilir uygulama paketleri sayesinde birkaç satır kod yazarak pahalı yazılımların çıktılarını elde edebilecek, yüzlerce, binlerce dolardan tasarruf edecek,
Üniversite laboratuvarlarındaki lisanslı yazılımlara bağımlı kalmadan, evinizden, köşedeki kahve zincirinde, kütüphanede, plajdaki şezlongda… ödevinizi, projenizi, çalışmanızı rahatlıkla yapabilecek,
Yeryüzünde birbirleriyle hiç karşılaşmamış ama birlikte çalışan yüz binlerce gönüllü tarafından geliştirilip güncellenen Python paketlerinin avantajını tadabilecek, bu paketlerin ücretsiz öğrenme kaynaklarının tadını çıkaracak,
Çağımızın en önemli yetkinliklerinden kodlama becerisi kazanmak için güçlü bir adım atacaksınız.

[ad_2]

Python ile Ekonometri / Wooldridge’in Ekonometriye Giriş Uygulamaları PDF İndirme Alanı

Python ile Ekonometri / Wooldridge’in Ekonometriye Giriş Uygulamaları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Python ile Ekonometri / Wooldridge’in Ekonometriye Giriş Uygulamaları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.