Pısa’da Başarılı Ülkelerin Ana Dili Öğretim Programlarında Anlama ve Anlatma Becerileri PDF İndir

Pısa’da Başarılı Ülkelerin Ana Dili Öğretim Programlarında Anlama ve Anlatma Becerileri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Pısa’da Başarılı Ülkelerin Ana Dili Öğretim Programlarında Anlama ve Anlatma Becerileri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Pısa’da Başarılı Ülkelerin Ana Dili Öğretim Programlarında Anlama ve Anlatma Becerileri PDF Kitap Bilgisi

Eğitimde uluslararası yenilikleri ve gelişmiş eğitim sistemlerini görmeyi sağlayan PISA (Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı) “matematik, fen bilimleri, okuma” alanlarını kapsayan uluslararası bir uygulamadır.
Hem ferdî hem de ulusal manada kararlı bir eğitim sistemi kültürünün yerleşmesinde rol oynayan ana dili öğretimi, örgütlü ve planlı dokümanlar olan ana dili öğretim programları aracılığıyla sürdürülmektedir.
PISA kapsamında yer alan “okuma” alanında her dönem istikrarlı şekilde başarı gösteren Singapur, Hong Kong, Güney Kore, İrlanda, Finlandiya, Kanada, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri olmuştur. Dr. Dilan Kalaycı Alas ve Prof. Dr. Necati Demir, söz konusu ülkelerin eğitim sistemlerini ve ana dili öğretim programları içerisinde yer alan anlama ve anlatma becerilerini okurlarla paylaşmıştır.
Başta bu alanda araştırmalarını yürüten akademisyenlerin, öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının faydalanacağına inanılan çalışmanın konuya ilgi duyan tüm okurlara kılavuz olması temennisiyle…

Pısa’da Başarılı Ülkelerin Ana Dili Öğretim Programlarında Anlama ve Anlatma Becerileri PDF İndirme Alanı

Pısa’da Başarılı Ülkelerin Ana Dili Öğretim Programlarında Anlama ve Anlatma Becerileri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Pısa’da Başarılı Ülkelerin Ana Dili Öğretim Programlarında Anlama ve Anlatma Becerileri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.