Pibalu Gezegeni'ne Yolculuk PDF İndir

Pibalu Gezegeni'ne Yolculuk kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Pibalu Gezegeni'ne Yolculuk kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Pibalu Gezegeni'ne Yolculuk PDF Kitap Bilgisi

Kendinizi bir anda birkaç milenyum sonrasına ait bir gezegende bulsanız ne yapardınız?
Eray dedesiyle birlikte yaşar ve her gün ineklerin sütlerini satmak için yola çıkarlar. Bir gün ormanda keşfettikleri mağaraya girerler ve köpeklerinin peşinden giderken kendilerini bir anda teknolojinin çağ atladığı Pibalu Gezegeni’nde buluverirler.
Eray ve dedesi bu gezegende üç farklı kişiyle tanışır: piyanosu bozulmuş bir piyanist, yıllardır balık tutamayan Balıkçılar Kralı ve lunaparkta ağlayan bir kız… Eray bu üç kişi sayesinde sevgi, umut ve paylaşmanın önemini keşfeder.
Ödüllü çizer Emre Şimşek’in yazıp resimlediği ilk kitap olan Pibalu Gezegeni’ne Yolculuk, detaylı resimleri ve sürükleyici öyküsüyle okurları nefes kesici bir yolculuğa çıkaracak. Özellikle okumayı yeni öğrenen çocuklara tavsiye ederiz.
Pibalu Gezegeni’ne yolculuk başlıyor!

Pibalu Gezegeni'ne Yolculuk PDF İndirme Alanı

Pibalu Gezegeni'ne Yolculuk Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Pibalu Gezegeni'ne Yolculuk Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Ulusal Marşların Duygusal Dili : Türkçe-İngilizce ve Yerel Dillerde Bir Antoloji : & Emotional Language Of National Anthems: An Anthology in Turkish-English and Regional Dialects PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.