Pazarlamanın Geleceği PDF İndir

Pazarlamanın Geleceği kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Pazarlamanın Geleceği kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Pazarlamanın Geleceği PDF Kitap Bilgisi

“Son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan sanal para birimi ve Covid-19 pandemisi gibi çeşitli gelişme ve olaylar pazarlamayı nereye sürükledi?” sorusu pazarlama literatüründe üzerinde durulması gereken birçok kavramın olduğunu göstermiştir. Bu keşifle birlikte konuyla ilgili bir kitap yazılması fikri, 7 çok değerli akademisyeni bir araya getirmiş ve bu yolculuğun sonunda “Pazarlamanın Geleceği” ortaya çıkmıştır.
Pazarlama alanında kariyerinin başında olan akademisyenlere yollarında ışık tutmak amacıyla yazılan bu kitabın konusunu, önde gelen pazarlama dergilerinde yakın zamanda yayınlanan makalelere konu olan ve gerek teoriye gerekse pratiğe katkısı olacağı düşünülen 8 kavram oluşturmaktadır.
Okuyan herkesin akademi yoluna ışık olması dileğiyle…

Pazarlamanın Geleceği PDF İndirme Alanı

Pazarlamanın Geleceği Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Pazarlamanın Geleceği Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.