Oz Büyücüsü (Cep Boy) (Tam Metin) PDF İndir

Oz Büyücüsü (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Oz Büyücüsü (Cep Boy) (Tam Metin) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Oz Büyücüsü (Cep Boy) (Tam Metin) PDF Kitap Bilgisi

L. Frank Baum’un İlk kez 1900 yılında yayımlanan ünlü eseri “Oz Büyücüsü”, dönemin en çok satan kitabı olmuştur, günümüzdeyse hâlâ en çok okunan kitaplar arasındadır. Eserin başkahramanı Dorothy, bir hortumun evini alıp götürmesi sonucu, köpeği Toto ile birlikte kendini büyülü Oz Ülkesi’nde bulur. Kuzey’in İyi Cadısı, burada Dorothy’yi karşılar ve ona Doğu’nun Kötü Cadısı’na ait sihirli ayakkabıları verir. Küçük kıza, evine dönebilmesinin tek yolunun sarı tuğlalı yolu izleyip Oz Büyücüsü’nden yardım istemek olduğunu söyler. Dorothy’nin yolda karşılaştığı Korkuluk, Teneke Adam ve Korkak Aslan da bu macerasında ona katılırlar.

Oz Büyücüsü (Cep Boy) (Tam Metin) PDF İndirme Alanı

Oz Büyücüsü (Cep Boy) (Tam Metin) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Oz Büyücüsü (Cep Boy) (Tam Metin) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Dr. Rıza Nur Dosyası PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.