Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) PDF İndir

Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) PDF Kitap Bilgisi

 Eskiler der ki: Eğer berbat bir perşembe sabahı geçirmemişseniz, bu kavramın anlamını bütün boyutlarıyla henüz bilmiyorsunuz demektir. Bazıları da bu cümlenin fazla iddialı olduğunu düşünür ve kahramanımız Arhurt Dent de bu kişilerden biridir; ta ki o perşembe sabahına kadar. Aslında o perşembe sabahı Yerküre’de yaşayan herkes için berbat geçmişti; değil mi ama, yaşadığınız gezegenin aniden yok edilmesinden daha berbat ne olabilir ve hikâyemiz de işte o perşembe sabahı başlar. 
 
Aslında Yerküre’deki canlıların tek bir kurtuluş yolu vardı: Gezegenin havaya uçmasından saniyeler önce Arthur Dent ve son on dört yıldır bu gezegende tıkılıp kalmış arkadaşı Ford Prefect bir uzay gemisine otostop çekmeyi başarmışlardı. Bu ikilinin yolları evrenin o ana dek gördüğü en güzel gemi olan Altın Kalp ile, iki kafalı ve üç kollu eski bir hippi olan Galaktik İmparatorluk Hükümeti’nin Başkanı Zaphod Beeblebrox, paranoyak, zeki, ama kronik depresif robot Marvin ve yıllar öncesinden kısa bir anlığına          gelen güzel bir kızla kesişecektir. 
İyi de bizler neden doğduk? Neden ölüyoruz? Neden bileklerimize bu kadar uzun süre dijital saatler taktık? Bütün soruların cevabı yıldızlara doğru başparmağınızı kaldırmanızda yatıyor. Ve yanınızda bir havlu bulundurmayı asla unutmayın. İyi eğlenceler Restoran’a buyrun. 
Asla pişman olmayacaksınız…
 
Otostopçunun Galaksi Rehberi
Çoğunlukla Zararsız
Elveda ve Bütün O Balıklar İçin Teşekkürler
Evrenin Sonundaki Restoran
Hayat, Evren ve Herşey

Göz at  Sınırlar ve Hayaletler & Görsel Kültürde Göç Hareketleri PDF İndir

Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) PDF İndirme Alanı

Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.