Öteki Bayan Bridgerton PDF İndir

[ad_1]

Öteki Bayan Bridgerton kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Öteki Bayan Bridgerton kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Öteki Bayan Bridgerton PDF Kitap Bilgisi

Sosyeteye takdim edilen ve umutsuzca hayatının aşkını bekleyen Poppy Bridgerton, Dorset sahillerinde yaptığı kaçamak bir yürüyüş ile tahmin edemeyeceği bir maceraya sürüklenir.
 
Yürüyüş yaparken gördüğü gizli saklı kalmış bir mağarayı keşfetmek ister ve kendini içinden çıkılmaz bir durumun ortasında bulur. Bu noktada hayatı bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü olmaması gereken bir yerde, görmemesi gereken şeyler görmüştür. Kaptan James’in esiri olarak, kaptanın kamarasında Portekiz yolculuğuna çıkmak zorunda kalır. Poppy Bridgerton’ın bir yağmacı ve hatta korsan sandığı Kaptan James ise Rokesby ailesinin gözbebeği Andrew’dür aslında. Kraliyete karşı olan görevini yerine getirmekten başka bir derdi de yoktur…
 
Bu esaret, nefret ve öfkeyle başlasa da okyanus kadar karanlık sırların, tehlikeli görevlerin ve tutkulu bir aşkın başlangıcı olacaktır. Poppy’nin kalbi, James’in gizemli dünyasına dokundukça daha hızlı atmaya başlar. 
 
Julia Quinn’in benzersiz kaleminden Öteki Bayan Bridgerton ile romantizm ve maceranın doruklarına varacaksınız.

 

[ad_2]

Öteki Bayan Bridgerton PDF İndirme Alanı

Öteki Bayan Bridgerton Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Öteki Bayan Bridgerton Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.