Örnekli Hakasça – Türkçe Sözlük PDF İndir

Örnekli Hakasça – Türkçe Sözlük kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Örnekli Hakasça – Türkçe Sözlük kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Örnekli Hakasça – Türkçe Sözlük PDF Kitap Bilgisi

Hakaslar Güney Sibirya’da yaşayan bir Türk topluluğu. Hakasya toprakları üzerinde Eski Türklerden kalan yüzlerce yazılı taş var. Çoğu tarihçi Türklerin tarih sahnesine çıktığı yer olarak Hakasların yaşadıkları bu bölgeleri göstermekte. Aynı şekilde Hakasların atları Orhun abidelerinde sık sık adı geçen Kırgızlar, daha sonra Uygurların egemenliğine son veriyorlar.
Bu sözlük, modern Hakas yazarlarının eserlerinden alınan örnek cümlelerle, atasözleri ve bilmecelerle sadece Türkiye’de değil, dünyada bir ilk olmaktadır.
Bu kitap, Türk kültürü, Türk dili, çağdaş Türk lehçeleri ve edebiyatlarına ilgi duyanlaarın faydalabileceği bir kaynaktır.

Örnekli Hakasça – Türkçe Sözlük PDF İndirme Alanı

Örnekli Hakasça – Türkçe Sözlük Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Örnekli Hakasça – Türkçe Sözlük Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.