Okulun En Süper Kahramanı PDF İndir

Okulun En Süper Kahramanı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Okulun En Süper Kahramanı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır.Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Okulun En Süper Kahramanı PDF Kitap Bilgisi

Hem eğlenceli hem de maceraların içinde farkındalıklarla dolu keyifli bir Hiper Cemil hikâyesi bu!
*Heyecan içinde sürükleyici bir çocuk romanı olan Okulun En Süper Kahramanı kitabı, “Hiper Cemil Serisi”nin bağımsız kitabıdır.
Okulda ayın öğrencisi yarışması düzenleniyor. Kazananın fotoğrafı okulun girişine asılacak.
Herkes yarışmaya başvurdu. Oyunbozan Ercan ile Uyurgezer Ali bile. “Şinasi Bey, ben de bu yarışmaya katılabilir miyim?” dedim. Şinasi Bey, kahkaha atarak, “Hiper Cemil, katılabilirsin ama senin kazanman için bin fırın ekmek yemen lazım,” dedi. Oyunbozan Ercan ile Uyurgezer Ali de kahkahayı bastılar. Arkadaşlar, bu durum bende hırs yaptı. Benim adım Cemil, ben o yarışmayı kazanır, fotoğrafımı da okulun girişine astırırım. Ama bu iş pek de öyle kolay olacak gibi değildi. Herkes yarışmayı kazanmak için birbirine yalandan yere iyilik yapıyor, yapılan her iyiliğin fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşıyordu. Bu işler bana tersti. O yüzden yarışmaya katılmamaya karar verdim ama ak elbiseli Hacı Nene’yi ikna edemedim. Ak elbiseli Hacı Nene kim mi? Çok merak ettiysen haydi, çevir sayfayı, başla okumaya. Macera kitabın içinde…

Okulun En Süper Kahramanı PDF İndirme Alanı

Okulun En Süper Kahramanı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Okulun En Süper Kahramanı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.