Okul Öncesi ve Anaokulunda Hareket ve Öğrenme & Becerilerini Geliştirici Aktiviteler PDF İndir

Okul Öncesi ve Anaokulunda Hareket ve Öğrenme & Becerilerini Geliştirici Aktiviteler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Okul Öncesi ve Anaokulunda Hareket ve Öğrenme & Becerilerini Geliştirici Aktiviteler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Okul Öncesi ve Anaokulunda Hareket ve Öğrenme & Becerilerini Geliştirici Aktiviteler PDF Kitap Bilgisi

Hareket Etme ve Öğrenme ailesine hoş geldiniz! Elinizde tutmakta olduğunuz hareket programı, Okul Öncesi ve Anaokulu Öğrencileri, birçok ülkede okullarda, çocuk bakım, yenilenme ve jimnastik merkezlerinde kullanılmaktadır.
Program her biri için dört aktivite olmak üzere yirmi (ilaveler hariç) ders planı içermektedir. Her dersin yaklaşık olarak kırk beş dakikada bitirilmesi hedeflenmiştir. (Alternatifler daha sonra Programı Uygulama başlığı altında ele alınacaktır.) Yirmi ders ve ilgili aktiviteler gelişimsel bir düzende hazırlanmıştır, her ders planı vücudun bölümleriyle ilgili bir aktivite, bir adet lokomotor olmayan aktivite, bir tane lokomotor beceri tecrübesi ve hareket öğelerinden birinin keşfini içermektedir.
Başlangıç için ihtiyaç duyacağınız her şey işte burada:
Beden eğitimini eğitim programınıza dahil edecek bir giriş bölümü
Çocukların fiziksel, sosyal/duygusal, bilişsel ve yaratıcı gelişimlerini destekleyen yaratıcı hareketlerin bir açıklaması
Pozitif bir öğretim ortamı hazırlamak için tüyolar, aktivitelere araç gereç eklemek için öneriler, çocukların aktivitelerin hedeflerine ulaşıp ulaşmadıklarını değerlendiren basit sorular.
Her birinde 45 dakikalık aktivite olan yirmi ders planı-artı özel gereksinimleri bulunan çocuklar için uyarlamalar
Her aktivitenin içerik öğrenme alanıyla olan korelasyonunu gösteren Öğretim Programı Birleştirici Öğeleri

Okul Öncesi ve Anaokulunda Hareket ve Öğrenme & Becerilerini Geliştirici Aktiviteler PDF İndirme Alanı

Okul Öncesi ve Anaokulunda Hareket ve Öğrenme & Becerilerini Geliştirici Aktiviteler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Okul Öncesi ve Anaokulunda Hareket ve Öğrenme & Becerilerini Geliştirici Aktiviteler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.