Objective-C Programlama Dili PDF İndir

Objective-C Programlama Dili kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Objective-C Programlama Dili kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Objective-C Programlama Dili PDF Kitap Bilgisi

Yazılım dilleri birbirlerini her zaman etkilemişlerdir. Her yazılım dili bir önceki teknik deneyimlerin uzantısı olarak adım adım gelişmiş, çeşitlilik gösterseler de temel esaslar etrafında kümelenmeye başlamışlardır. İşte Objective-C de ”C”, ”C++” ve ”Java” felsefesinin böyle bir üyesidir. Objective-C’nin merkezinde ANSI C yatmaktadır. Bu sağlam bir temel demektir. Smalltalk gibi bir ”kült” dilinin de bazı hoş taraflarını kasıtlı olarak almıştır. Nasıl ”C” kullanan bir yazılım mühendisi ”C++” ve ”Java”ya kolaylıkla göç edebildiyse, aynı şekilde bu dillerden herhangi birisini bilenler çok zorlanmadan Objective-C’ye de rahatlıkla geçiş yapabilir.
Bu eser, okuyucusunun elinden tutup güzel bir yolculuğa götüren çok yararlı, izlemesi kolay bir el-kitabı ve rehber. Bu eser ile yola çıktığınızda, hızla beceriler geliştirmenizi ve hiç zaman kaybetmeden iOS işletim düzeni ve Objective-C yazılım destek kütüphanelerinin kullanımını anlayarak iPhone, iPad, iPod gibi ve benzeri hedef aygıtlar için Apple Store’da veya Apple aygıtlarını ağlarında himaye eden telekomünikasyon şirketlerine veya diğer kurumlara satıp kişisel kazanç sağlayabileceğiniz ilginç yazılımlar geliştirmenizi dilerim. Başlayın çünkü arkası çok bekletmeden kesinlikle gelecektir

Objective-C Programlama Dili PDF İndirme Alanı

Objective-C Programlama Dili Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Objective-C Programlama Dili Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.