Nitelikli Psikolojik Danışman PDF İndir

Nitelikli Psikolojik Danışman kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Nitelikli Psikolojik Danışman kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Nitelikli Psikolojik Danışman PDF Kitap Bilgisi

Nitelikli Psikolojik Danışman kitabı;
PDR bölümü mensuplarının ve Ruh Sağlığı Profesyonellerinin akademik CV’sine artı değer katacak, sahada çalışırken can yoldaşı olacak, rota çizmeye yarayan bir pusula işlevi görecek, Psikoloji kitaplığını ve arşivini zenginleştirecektir.Psikolojik Danışmanlar, Psikoterapistler ve Ruh Sağlığı Profesyonelleri için hazırlanan bu kitap sayesinde; kariyer fırsatlarını öğrenecek, online platformlarda rotasız bir şekilde saatlerinizi harcamadan en güncel ve güvenilir verilere ulaşacaksınız.
 
Hangi İş Kolunda, Ne Kadar Maaş Alınır?

Yeni baskıda “karekod destekli dosya paylaşımı” yöntemiyle tekno-kitap haline getirilen eser; cep telefonu aracılığıyla, Psikoloji alanıyla ilgili resmi yazılara,
 dosyalara ve dökümanlara saniyeler içinde ulaşabilmeyi sağlıyor.
Ayrıca Okul PDR Servisi ile Nitelikli Psikolojik Danışman, birbirini tamamlayan iki eserdir ve bu kitaplar; KPSS PDR alan bilgisi sınavına çalışan, atama mülakatlarına girecek olan, devlette veya özel sektörde çalışmak isteyen meslektaşlarımız için hazırlanmıştır.
 
Terapi, Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Nasıl Açılır?

Bu eser; mezuniyet sonrasında PDR’nin ve Psikoloji’nin hangi alt dallarında ya da alanlarında çalışabileceğinizi, hangi iş kolunda çalışırken ne kadar maaş alacağınızı, yüksek lisans ve doktora süreçlerinin nasıl olacağını, PDR haricinde hangi farklı alanlarda yüksek lisans yapabileceğinizi, MEB’de veya özel kurumlarda yerine getirilmesi gereken çalışmaları, Psikolojik Danışmanlık merkezi açma aşamalarını, staj yapmak için hangi kurumun ve nasıl belirleneceğini size gösterecektir.
 
Terapi ve Test Eğitimleri ile Sertifikalar Hakkında Detaylı Bilgiler

Ayrıca eser; psikoterapi ve test eğitimlerinin hangi kurumlardan alınabileceğini, sertifika programlarının resmi ve yasal geçerliliğini, DSM-IV ile DSM-V arasındaki farkları, davranış bozuklukları hakkındaki detayları, bilim sınavlarında hangi soruların sorulduğunu, Klinik Psikoloji yüksek lisans programlarını ve kabul şartlarını, uygulamaya dönük Psikolojik Danışma tekniklerini öğrenmenizi sağlayacaktır.
 
 
 

Nitelikli Psikolojik Danışman PDF İndirme Alanı

Nitelikli Psikolojik Danışman Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Nitelikli Psikolojik Danışman Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.