Neden İnanıyorum? PDF İndir

Neden İnanıyorum? kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Neden İnanıyorum? kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Neden İnanıyorum? PDF Kitap Bilgisi

Pek çok müslüman inanır; fakat neye inandığını, neden inandığını bilmez, kanıt aramaya dahi gerek duymaz. Oysa ki, insan yaratılışı gereğince araştırmak, sorgulamak ve inancına kanıt aramak zorundadır. Müslümanların çoğunun dogmatik olması, kanıta gerek duymaması ve en önemlisi neden inandıklarını bilmiyor olmaları sebebiyle bugün gençler arasında dinsizlik oldukça yayılmaya başladı. Bu yüzden her şeyden önce, bir yaratıcının varlığını ve Kur’an’ın o yaratıcıya ait bir kitap olduğunu neden kabul ettiğimizi bilmemiz ve kanıt bulmamız gerekiyor. Bu kitapta, yaratıcının varlığına dair kanıtlar, kur’an’ın yaratıcı sözü olduğuna dair kanıtlar, ateizm’in itirazları ve argümanları, kur’an’a yönelik bir takım eleştirilere cevaplar bulunmaktadır. Artık dogmatik olmayı bırakıp kanıta dayanarak inanmak zorundayız. Aksi halde var oluşunun asıl amacını unutarak ahiretini kaybetmiş bir nesil yayılmaya devam edecektir.

Neden İnanıyorum? PDF İndirme Alanı

Neden İnanıyorum? Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Neden İnanıyorum? Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.