Medya İçeriklerinde Kadın PDF İndir

Medya İçeriklerinde Kadın kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Medya İçeriklerinde Kadın kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Medya İçeriklerinde Kadın PDF Kitap Bilgisi

Tematik bir kitap olan “Medya İçeriklerinde Kadın” 11 yazarın akademik emeklerini harmanladıkları bir eserdir. İlk kitabımız “İletişim Çalışmaları ve Kadın” 2020 yılının mart ayında okuyucularıyla buluşmuştu. O kitabımızda ortak bir tema etrafında bir araya gelerek planlı ve sistematik çerçevede; konularda tekrara düşmeden özgün bir eser koymayı amaç edinmiştik. Bu kitabımızda da bu amaç doğrultusunda ilerledik; akademik emeklerimizi birleştirdik ve kolektif bir çalışma ortaya koyduk. Ve aynı sloganımızı bir kez daha tekrarladık: “birlikten kitap doğar”. Şimdi elinizde tuttuğunuz ve satırlarında gezindiğiniz “Medya İçeriklerinde Kadın” isimli bu kitap 11 yazarlı ve 7 bölümlü bir çalışmadır. Kitap bölümlerinin kuramsal altyapısının oluşturulması için yaklaşık 267 kaynaktan yararlanıldı. Bölümlerin uygulama aşamasında ise 16 gazete ile her birinden birer tane olmak üzere haber portalı, dizi, dijital oyun ve dijital hikâye anlatımı atölyesi incelendi. Uygulamalarda bölüm yazarları tarafından 3976 haber, 18 fotoğraf, 7 dizi bölümü, 10 dijital oyun karakteri ve bir hikâye çemberi çözümlendi. Tüm bu çalışmaların sonunda da; “Feminist Yeni Toplumsal Hareketler ve Medya: ‘Las Tesis’ Haber Analizi”, “Kadın Cinayetlerinin Medyadaki Yansımaları: Özgecan Aslan ve Münevver Karabulut Cinayetleri”, “Yerel Gazetelerde Kadın İmgesi Üzerine Bir İçerik Analizi”, “Yazılı Basın Ekonomi Haberlerinde Kadın İmgesi”, “Anne With An E” Dizisinin Feminist Kuram Bağlamında İncelenmesi”, “Çemberdeki Kadınlar: Drama, Dijital Hikâye, Anlatı” ve “Dijital Oyunlarda Toplumsal Cinsiyet Rollerinin Sunumu: League Of Legends Örneği” bölümleri ortaya çıktı. İyi okumalar dileğiyle.

Medya İçeriklerinde Kadın PDF İndirme Alanı

Medya İçeriklerinde Kadın Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Medya İçeriklerinde Kadın Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.