Matematiği Nasıl Anlamalı? & Çözümü Düşündüğünüzden Daha Kolay PDF İndir

Matematiği Nasıl Anlamalı? & Çözümü Düşündüğünüzden Daha Kolay kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Matematiği Nasıl Anlamalı? & Çözümü Düşündüğünüzden Daha Kolay kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Matematiği Nasıl Anlamalı? & Çözümü Düşündüğünüzden Daha Kolay PDF Kitap Bilgisi

Matematiği Nasıl Anlamalı? temel matematiği anlamak için yenilikçi bir rehber. Ebeveynler, öğretmenler ve pedagoglar için doğrudan deneyimlerden yola çıkılarak yazılmış bir başucu kitabı. Kitap, matematikte ustalaşmanın en iyi yolunun ezberlemek olduğu mitine karşı çıkıyor. Ezberlemek yerine matematiğin temel ilkelerine odaklanarak çocuğunuzun başarıyla ilerlemesine nasıl yardımcı olabileceğinizi anlatıyor.

Çocuklar ve gençler çoğunlukla ilkokul matematik müfredatında zorluk yaşıyorlar. Yazarlar, bu öğrenme problemleriyle neden ve nasıl karşılaşıldığını anlatıyor. Aynı zamanda bu problemlerin en etkin biçimde nasıl çözüleceğini gösteriyorlar. Çocuklarının matematik becerilerini geliştirmek için ailelerin matematikte iyi olmalarının gerekmediğini anlatıyorlar.

Kitabın dili anlaşılır ve kullanımı kolay. Konuşma havasında, her konu üzerine basit anlatımlar içeriyor. Talimatları izleyerek matematik problemlerinizden kalıcı olarak kurtuluyorsunuz. Norveç’te büyük ilgi gören kitap, 2017 yılında Norveç’te en çok satılan kurgu dışı kitap oldu.
Yazarlardan, Elin Natås kendisi de disleksi ve ağır öğrenme güçlüklerini aşmış biri. Oslo’da öğrenme güçlüğü olan çocuklar için özel öğretmen ve uzman eğitimci olarak çalışıyor. Kendisinin de yararını gördüğü yöntemle, 20 yıldan uzun süredir yüzlerce çocuğun matematikte ilerlemelerine yardımcı oldu.

Anne Lene Johnsen, gençler ve yetişkinler için kişiye özel eğitim üzerine çalıştı. Aynı zamanda lise öğretmeni, ekonomi diploması var, psikoloji mezunu, bilişsel ve sosyal psikoloji üzerine de doktora yaptı.

Matematiği Nasıl Anlamalı? & Çözümü Düşündüğünüzden Daha Kolay PDF İndirme Alanı

Matematiği Nasıl Anlamalı? & Çözümü Düşündüğünüzden Daha Kolay Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Matematiği Nasıl Anlamalı? & Çözümü Düşündüğünüzden Daha Kolay Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Sıra Dışı Bir Mahkeme PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.