Masa Dergi Sayı:56 Kasım 2021 Kazım Koyuncu PDF İndir

[ad_1]

Masa Dergi Sayı:56 Kasım 2021 Kazım Koyuncu kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Masa Dergi Sayı:56 Kasım 2021 Kazım Koyuncu kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Masa Dergi Sayı:56 Kasım 2021 Kazım Koyuncu PDF Kitap Bilgisi

Masa Dergi; edebiyat, sinema, müzik, resim, tiyatro, dizi türündeki inceleme yazıları ve özgün öykü, deneme, şiir çalışmalarıyla dolu bir kültür-sanat-edebiyat dergisi.
Derginin 56. sayısının dosya konusu; Karadeniz’in hırçın dalgalarını ruhunda taşıyan, şarkılarıyla, esprileriyle her zaman sevenlerinin yüzünde bir tebessümle anılan, ne yazık ki genç yaşta aramızdan ayrılan “Şair Ceketli Çocuk” Kazım Koyuncu.
56. sayıya katkı sağlayan isimler: Nihan Kaya, Mario Levi, Umay Umay, Gürgen Öz, Oğuzhan Uğur, Kemal Hamamcıoğlu, Ayşen İnci, Alper Canıgüz, Niyazi Koyuncu, Büşra Sanay, Şenay Tanrıvermiş, Gamze İyem, Gözde Nalça, Anıl Basılı, Arda Erel, Hakan Akdoğan, Celil Sadık, Con Sınov, Umut Yıldız, Selçuk Alagöz, Nevşah Fidan Karamehmet, Sema Özpekmezci, Zafer Yılmaz, Nur Neşe Şahin, Ayça Erdura, Sercan Tunalı, Betül Şükür, Damla Karakuş, Güney Birtek, Ece Karaağaç, Ezgi Karaşin, Sıla Erdemgür, Ahmet Uzun.

[ad_2]

Masa Dergi Sayı:56 Kasım 2021 Kazım Koyuncu PDF İndirme Alanı

Masa Dergi Sayı:56 Kasım 2021 Kazım Koyuncu Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Masa Dergi Sayı:56 Kasım 2021 Kazım Koyuncu Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.