M. Uğur Derman 65 Yaş Armağanı & Altmışbeşinci Yaşı Münasebetiyle Sunulmuş Tebliğler PDF İndir

M. Uğur Derman 65 Yaş Armağanı & Altmışbeşinci Yaşı Münasebetiyle Sunulmuş Tebliğler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. M. Uğur Derman 65 Yaş Armağanı & Altmışbeşinci Yaşı Münasebetiyle Sunulmuş Tebliğler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

M. Uğur Derman 65 Yaş Armağanı & Altmışbeşinci Yaşı Münasebetiyle Sunulmuş Tebliğler PDF Kitap Bilgisi

M. Uğur Derman, hat ve ebrû san’atlarıyla özdeşleşmiş bir isim. Osmanlı kitap san’atları geleneğinin son temsilcisi olan Necmeddin Okyay’a çıraklık etmeğe 1950’lerde başlayıp vefatına kadar dizinin dibinden ayrılmamış, devrinin bütün önemli hattatlarını, gerek tatbikî, gerekse kitâbî bilgisiyle eşi olmayan bir bilim adamı. Kitap san’atlarının Türkiye’de yok olmadan günümüze ulaşmasına, ve hattâ son yıllarda bu alanda görülen yeni hamlelerin gerçekleşmesine Uğur Derman’ın katkıları kendi neslinde emsalsizdir. İşte bu yüzden altmışbeş yaşı münasebetiyle dünyanın dört bucağından gönderilen katkılar bir araya getirilerek bu Armağan Kitabı oluşturuldu. Bunca yıllık çalışmalarının, ve daha önemlisi bunca yıllık sebatkârlığının şerefine hazırlanan bu eserin gönlünü şad edeceğini umuyor, İslâm kitap san’atları konusunda uzun süre bir temel başvuru kaynağı olacağına inanıyoruz.

M. Uğur Derman 65 Yaş Armağanı & Altmışbeşinci Yaşı Münasebetiyle Sunulmuş Tebliğler PDF İndirme Alanı

M. Uğur Derman 65 Yaş Armağanı & Altmışbeşinci Yaşı Münasebetiyle Sunulmuş Tebliğler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
M. Uğur Derman 65 Yaş Armağanı & Altmışbeşinci Yaşı Münasebetiyle Sunulmuş Tebliğler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Hayır Demeyi Bilmek PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.