Levrek Buğulama Da İstemeyin Ama… PDF İndir

Levrek Buğulama Da İstemeyin Ama… kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Levrek Buğulama Da İstemeyin Ama… kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Levrek Buğulama Da İstemeyin Ama… PDF Kitap Bilgisi

Reha Tanör, ‘Levrek Buğulama da İstemeyin Ama…’ ile okuru hiç görmediği; belki göremeyeceği ya da görse bile bu kadar ayrıntısına hiç dikkat etmediği kentlerde, sokak aralarında dolaştırıyor. Bunu yaparken eski bir dostun sesini duymak, yemeklerin eşsiz kokusunun çağrısına kapılmak ve bir tutam macera yaşamak şansını veriyor. Öyle ki her sayfada başka bir ülkede, bir restoranın kapısından içeri ‘her dönemin ve mekânın hikâyesi’ ile kol kola giriyorsunuz.
 
Paris’ten San Francisco’ya, Tokyo’dan Londra’ya, Bodrum’dan Capri’ye kadar ünlü lokantaları tanımak ister misiniz? Birbirinden keyifli hikâyeler, zengin bir yaşam deneyimiyle dolu, mizah yüklü sohbetler dinlemek ister misiniz? Buyurun öyleyse “Levrek Buğulama da İstemeyin Ama…”nın sayfalarına… Buyurun öyleyse bir yaşam ve sohbet ustasının keskin zekâsı ve esprili kaleminden çıkan eşsiz anlatı yolculuğuna… Bu kitapta okuyacaklarınızın hiçbiri “öylesine” değil… “Hesabı görünce garsona, ‘Karakol nerede?’ diye sordum. ‘Ne yapacaksınız karakolu?’ ‘Ne mi yapacağım, soyuldum diye şikâyet edeceğim.’” “Levrek Buğulama da İstemeyin Ama…” sizi kendinize, geçmiş güzel günlerinize, unutulan anılarınıza ya da parlak geleceğinize götürecek. Keyifle… Lezzetle… Buyurun içinde lokantası olan sohbetler sofrasına… Levrek buğulama da istemeyin ama…

Levrek Buğulama Da İstemeyin Ama… PDF İndirme Alanı

Levrek Buğulama Da İstemeyin Ama… Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Levrek Buğulama Da İstemeyin Ama… Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.