Kütahya’dan Gülücük Esintileri PDF İndir

Kütahya’dan Gülücük Esintileri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kütahya’dan Gülücük Esintileri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır.Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kütahya’dan Gülücük Esintileri PDF Kitap Bilgisi

Anadolu kültürümüzün önemli bir zenginliği olan bu fıkra kültürü adına, ben Salih ERDOĞMUŞ olarak İlkokul günlerinden itibaren ilgimi çeken olayların konularını yoğurarak şiirleştirme ve fıkralaştırma çabasıyla ürettiğim şimdilik 650’nin üzerindeki değerleri toplayarak yazmış bulunmaktayım.
 
Yazılan şiir ve fıkra sözlerinden hiçbirinde, kişileri veya makamları hedef almadığımı belirtmekle birlikte, asıl amacım insanları güldürebilmek ve onların mutlu neşeli vakit geçirmelerine katkıda bulunabilmektir.
 
Çünkü mizah nasıl görünürse görünsün, insanın gülme ve düşünme özelliği, bütün yasakları deldiğinden, kitabımın ismini KÜTAHYA’DAN GÜLÜCÜK ESİNTİLERİ yazdım.

Kütahya’dan Gülücük Esintileri PDF İndirme Alanı

Kütahya’dan Gülücük Esintileri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kütahya’dan Gülücük Esintileri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Kral V. Henry (Karton Kapak) PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.