Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation PDF İndir

Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation PDF Kitap Bilgisi

“Günümüzün küreselleşmiş dünyasında, kültürler arası müzakere yeteneği kadar gerekli olan çok az yetkinlik vardır. Bu aydınlatıcı ve pratik kitapta Chris Moore ve Peter Woodrow, kültürlerarası anlaşmalara varmanın inceliklerini anlamamıza yardımcı olmak için kapsamlı küresel deneyimlerinden yararlanarak bize akıllıca bir “Evet!”e nasıl ulaşacağımızı gösteriyorlar. Şiddetle tavsiye ediyorum”.

WILLIAM URY
EVET’E ULAŞMAK KİTABININ EŞ YAZARI VE POZİTİF HAYIR KİTABININ YAZARI

“Bu kitaptan; yazarlarının paylaştıkları zengin deneyimler ve dersler sayesinde kültürün giyimimizden, ritüellerimizden ve yemeklerimizden daha fazlası olduğunu öğreniyoruz. Kültür; zamanı, mekânı, dili, görgü kurallarını ve anlamı düzenleme şeklimizdir. Bu kitap, birbirimize açık olmamız için kendi kültürümüzü anlamamızı öğretiyor ve müzakerelere kültürel yaklaşımlarımızı koordine etmemiz ve sürdürülebilir anlaşmalara varmamız için pratik stratejiler sunuyor”.

MEG TAYLOR
DÜNYA BANKASI GRUBU OMBUDSMANI / ŞİKÂYET DANIŞMANI VE PAPUA YENİ GİNE’NİN AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VE MEKSİKA ESKİ BÜYÜKELÇİSİ

“Günümüzün küreselleşmiş, çok kültürlü dünyasında, Amerika Birleşik Devletleri başkanlarından Taliban liderlerine, Mittal Steel’in CEO’sundan Güney Afrika’daki çelik işçilerine kadar herkesin bu kitabı okuması gerekiyor. Chris Moore ve Peter Woodrow, küresel deneyimlerini kullanarak yirmi birinci yüzyılda iletişim için eksiksiz bir iletişim aracı oluşturmuşlar”.

VASU GOUNDEN
ACCORD’UN KURUCU VE YÖNETİCİSİ, GÜNEY AFRİKA

“Pratik tavsiyelerle dolu olan ve sağlam araştırmalarla bilgilendiren Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı, çok kültürlü dünyamızda çatışma ve müzakereyi yönlendirmek için olağanüstü ve kapsamlı bir dizi kaynağı tek bir yerde topluyor. Daha da önemlisi, yazarlar, on yıllık deneyimden yola çıkarak konuyla ilgili en iyi kitabı hem akademisyenlere hem de uygulayıcılara bir hediye olarak sunuyor”.

JOHN PAUL LEDERACH
ULUSLARARASI BARIŞ İNŞASI, PROFESÖR, KROC ENSTİTÜSÜ, NOTRE DAME ÜNİVERSİTESİ

Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation PDF İndirme Alanı

Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Küresel ve Çok Kültürlü Müzakere El Kitabı – Handbook of Global and Multicultural Negotiation Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.