Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi PDF İndir

Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi PDF Kitap Bilgisi

Güncel çalışmalarda kupa uygulaması sporcular açısından tercih edilebilen ve en çok uygulanan geleneksel ve tamamlayıcı tıp (GETAT) metotlarından biri olarak ifade edilmektedir. Dolayısıyla bazı şampiyon sporcuların bu yönteme başvurması özellikle şampiyon sporcuların kupa uygulamasını yaptırması vb. metotların performansla arasında ilişki var mı? sorusunu ortaya çıkarmaktadır. Tarihin ilk dönemleri incelendiğinde kupa uygulamasının MÖ 3300 yıllarına kadar uzandığı görülmektedir. Bu çalışmanın amacı yüzücülerde kupa uygulamalarının kısa mesafe yüzme performansına etkisini araştırmaktır.

Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi PDF İndirme Alanı

Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kupa Uygulamalarının Yüzme Performansına Etkisi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.