Küçük Oteller Kitabı 2014 / The Little Hotel Book 2014 PDF İndir

Küçük Oteller Kitabı 2014 / The Little Hotel Book 2014 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Küçük Oteller Kitabı 2014 / The Little Hotel Book 2014 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Küçük Oteller Kitabı 2014 / The Little Hotel Book 2014 PDF Kitap Bilgisi

Türkiye’nin Her Yöresinden 250 Güzel, Özgün Ve Kalıp Dışı Otel
A Candıd Gıde To 250 Small, Charmıng, Indıvıdual And Truly Extra Ordınary Hotels Around Turkey

Bu kitaba bakmadan sakın seyahate çıkmayın
17 yıldır en sevilen otel rehberi
Türkiye’nin en güzel destinasyonlarında keşfedilecek en iyi küçük otellerin özenle toplandığı Küçük Oteller Kitabı, tam 17 yıldır gezginlerin başucu rehberi

İngilizce-Türkçe açıklamalar
Mutlu Tönbekici tatilcilerin ve gezginlerin keyifli arkadaşı Küçük Oteller Kitabı’nın yeni baskısına bu yıl da 30’dan fazla yeni otel ekledi. Hem İngilizce hem de Türkçe olmak üzere iki dilde birden hazırlanan rehberde yer alan tüm oteller bizzat yazarın ziyaret edip deneyimlediği mekanlar. Bu nedenle Küçük Oteller Kitabı sıra dışı, özgün ve fiyatı en uygun otelleri bir arada bulabileceğiniz en güncel kaynak olmaya devam ediyor.

Tatilcilerin vazgeçilmezi
Özel tasarımı, taşınmaya uygun boyutu, haritaları, renkli baskısı, çarpıcı fotoğrafları ve otellere dair verdiği kullanışlı bilgilerle gezginlerin ve tatilcilerin yanından ayırmayacağı bir rehber.

Küçük Oteller Kitabı 2014 / The Little Hotel Book 2014 PDF İndirme Alanı

Küçük Oteller Kitabı 2014 / The Little Hotel Book 2014 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Küçük Oteller Kitabı 2014 / The Little Hotel Book 2014 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.