Kozmik Oyun & İnsan Şuurunun Sınırlarına Yolculuk PDF İndir

Kozmik Oyun & İnsan Şuurunun Sınırlarına Yolculuk kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kozmik Oyun & İnsan Şuurunun Sınırlarına Yolculuk kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kozmik Oyun & İnsan Şuurunun Sınırlarına Yolculuk PDF Kitap Bilgisi

Stanislav Grof, Kozmik Oyun adlı bu eserinde, insan doğası ve gerçekliğe dair felsefi, metafizik ve spiritüel görüşlerini tartışmaya açıyor.
Grof bir yandan varoluşun niteliğini anlamak için sorulmuş en temel soruları yanıtlamaya çalışırken, diğer yandan zamanın, mekânın ve sebep-sonuç ilişkisinin ötesine geçen sıra dışı şuur hallerini ve kozmik yaratıcı ilkeyi araştırıyor. Grof’a göre İnsan ile Yaratıcı’nın aslında bir bütün olduğunu tüm büyük spiritüel gelenekler keşfetmiş ve sır olarak saklamıştır. Yaratılış, Yaratıcı’nın tasarladığı kozmik bir oyundur. Yaratıcı, oyunun hem yazarı hem de oyuncusudur.

Kozmik Oyun & İnsan Şuurunun Sınırlarına Yolculuk PDF İndirme Alanı

Kozmik Oyun & İnsan Şuurunun Sınırlarına Yolculuk Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kozmik Oyun & İnsan Şuurunun Sınırlarına Yolculuk Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.