Kitleler Psikolojisi / 14 Punto Serisi PDF İndir

Kitleler Psikolojisi / 14 Punto Serisi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kitleler Psikolojisi / 14 Punto Serisi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kitleler Psikolojisi / 14 Punto Serisi PDF Kitap Bilgisi

Kapra 14 Punto serisi daha keyifli bir okuma deneyimi yaşamanız için hazırlandı. Bu seride standart kitap puntosu büyütüldü ve sayfalar genişletildi. Rahat okunan fontu ve gözü yormayan sayfa tasarımıyla 14 Punto serisi şimdi Kapra’da.
 
Tanınmış sosyolog Gustave Le Bon, ilk kez 1895 yılında yayımlanan Kitleler Psikolojisi’nde, özgürce düşünebilen bireyler ile mantık dışı fikirlere kapılan bilinçsiz toplulukları karşılaştırarak kişilerin bir kitleye mensup olduklarında nasıl davranışlar sergilediklerini ele alıyor. Le Bon, toplumların neden bazı olguları karakteristik biçimde benimsediklerini de tüm detaylarıyla inceliyor. Günümüz toplumu için hâlâ geçerliliğini yitirmediğini göreceğiniz bu eser, aynı zamanda psikoloji alanının da önemli yapı taşlarından biridir.

Kitleler Psikolojisi / 14 Punto Serisi PDF İndirme Alanı

Kitleler Psikolojisi / 14 Punto Serisi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kitleler Psikolojisi / 14 Punto Serisi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.