Kendi Dilinden Fetö – Örgütlü Bir Din İstismarı PDF İndir

Kendi Dilinden Fetö – Örgütlü Bir Din İstismarı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kendi Dilinden Fetö – Örgütlü Bir Din İstismarı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kendi Dilinden Fetö – Örgütlü Bir Din İstismarı PDF Kitap Bilgisi

Din İşleri Yüksek Kurulunca gerçekleştirilen incelemeler sonucunda elde edilen bulgular, İslam’ın temel bilgi kaynakları ışığında değerlendirilmiştir. Bu değerlendirmelerin neticesinde İslam’ın inanç, ibadet ve ahlak kurallarıyla asla bağdaşmayacak pek çok yanlışın ve sapmanın var olduğu görülmüştür. Gerek metinlerde gerek konuşmalarda dikkat çeken bir diğer önemli husus, İslam açısından kabul edilmesi mümkün olmayan bir takım söylemlerin ve yaklaşımların, normal gibi algılanan anlatımların arasına sinsice yerleştirilmiş olmasıdır.
Bu çalışmada halkımızı bilgilendirmek ve din üzerinden yapılabilecek istismarlara karşı bilinç oluşturmak amacıyla, İslam’ın temel bilgi kaynaklarına ve ilim geleneğine aykırı söz konusu söylem ve yaklaşımlardan bir seçki sunulmuştur. Bu seçkide, okuyucunun söz konusu sapkın anlayışları, yalın bir şekilde bizzat örgüt liderinin kendi ifadelerinden tanıması amaçlanmıştır. Çalışmanın daha kolay okunabilmesi ve anlaşılabilmesi için uzun ilmî tahliller yerine kısa açıklamalarla yetinilmiştir.

Kendi Dilinden Fetö – Örgütlü Bir Din İstismarı PDF İndirme Alanı

Kendi Dilinden Fetö – Örgütlü Bir Din İstismarı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kendi Dilinden Fetö – Örgütlü Bir Din İstismarı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Kore Nasıl Kore Oldu? PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.