Kaza Orucu Takip Çizelgesi PDF İndir

Kaza Orucu Takip Çizelgesi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kaza Orucu Takip Çizelgesi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kaza Orucu Takip Çizelgesi PDF Kitap Bilgisi

Bu eserimizdeki niyetimiz, Rabbimiz’in üzerimize farz kıldığı oruçlardan kazaya kalan günleri tespit edip kaza borçlarımızı ödemektir. Bunu yaparken kitapta yer alan tablolardan faydalanacağız. Üzerimize borç olan oruçlardan tuttuğumuz her günü ilgili tablolara işaretleyebileceğiz.
Unutmayalım ki asıl borç, ahiretimizde karşımıza çıkacak olan borçlardır.
Gayemiz, elbette Allah’ımızın rızası ile dünya-ahiret müşerref olmaktır. İşte bu, bir insanın sahip olabileceği en yüce nimet, ihsan ve lütuftur.
Allah’ımızı razı etmek için çareler aramak ile mükellefiz! Her amel biz biçare kimselere bir çare olmak umudu taşımaktadır. Allah’ımızı razı etmemize olan inancımızın ve umudumuzun ise azalmasına veya yok olmasına tahammülümüz yoktur.
Nasıl olsun ki? O Allah ki bizim yegâne sahibimizdir!
 

Kaza Orucu Takip Çizelgesi PDF İndirme Alanı

Kaza Orucu Takip Çizelgesi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kaza Orucu Takip Çizelgesi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.