Karıştırılan Kelimeler Sözlüğü PDF İndir

Karıştırılan Kelimeler Sözlüğü kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Karıştırılan Kelimeler Sözlüğü kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Karıştırılan Kelimeler Sözlüğü PDF Kitap Bilgisi

Elinizdeki bu sözlük, yalnızca birbiriyle karıştırılan kelimelerden oluşan bir sözlük olması hasebiyle, alanında ilk ve tek olan özgün bir çalışmanın ürünüdür. Önsözde ve açıklamalar bölümünde yazar tarafından “ Böyle bir çalışmaya neden gerek duyulduğu, bu eserin kimlere, ne gibi yararları olacağı vb.” hususlarda da daha geniş açıklamalar yapılmıştır.
 
Öğretmen, öğrenci, memur, işçi, bürokrat, siyasetçi, büyük, küçük her yaşta ve her konumdaki insanımız için oldukça yararlı olacağını düşündüğümüz, ülkemizde bu alanda hissedilen bir boşluğu dolduracağına inandığımız bu güzide eseri yayımlayarak, yayın hayatımıza, dil ve edebiyat dünyamıza kazandırmış olmaktan son derece mutluyuz.
 
Elinizdeki bu sözlük, güzel dilimiz Türkçemizi kullanan; konuşan, yazan her yaş ve düzeydeki insanımıza yeni bir ışık tutacak, yeni bir ufuk açacak; dil ve edebiyat dünyamıza yeni bir renk, ayrı bir güzellik ve ahenk katacak ve inşallah bu bağlamda herkes için son derece yararlı bir kaynak olacaktır…

Karıştırılan Kelimeler Sözlüğü PDF İndirme Alanı

Karıştırılan Kelimeler Sözlüğü Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Karıştırılan Kelimeler Sözlüğü Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.