Kare Karalamaca 3 & Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları PDF İndir

[ad_1]

Kare Karalamaca 3 & Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kare Karalamaca 3 & Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kare Karalamaca 3 & Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları PDF Kitap Bilgisi

Kare Karalamaca, son otuz yıldan bu yana en heyecan verici zeka oyun türü olup çıktı. Özellikle Amerika ve Japonya başta olmak üzere büyük başarı kazanan  bu oyun türü, Türkiye’de Yayınevimiz tarafından Türk zeka oyunseverleriyle buluşturuldu. Zekaya gelişimine etki eden bu oyun aynı zamanda dikkat dağınıklığı gibi sorunlara da pozitif etki yapmakta ve tavsiye edilmektedir.

[ad_2]

Kare Karalamaca 3 & Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları PDF İndirme Alanı

Kare Karalamaca 3 & Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kare Karalamaca 3 & Eşsiz Geometri ve Mantık Oyunları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.