İşletmeciliği Yeniden Düşünmek PDF İndir

İşletmeciliği Yeniden Düşünmek kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İşletmeciliği Yeniden Düşünmek kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İşletmeciliği Yeniden Düşünmek PDF Kitap Bilgisi

İşletmecilik alanı, Endüstri Devrimi’nin etkileri ile ortaya çıkmış, ilerleyen zamanlarda iş hayatından gelen bilgi birikimi ile yeni kavramların ve yaklaşımların gelişimine bağlı olarak da bir bilim dalı olarak ele alınmaya başlanmıştır. Yüzyılı aşkın bir süredir işletme okullarında bu alana dair terminolojinin oluşturulması ve güncel sorunlara çözüm bulunması için çalışmalar yapılırken zaman içerisinde işletmecilik alanının teorik alt yapısı şekillenmiş ve zenginleşmiştir. Tarih içerisinde Sanayi devrimlerinin işletmelere etkisine bakıldığında, buhar makinesinin icadıyla değişen üretim yöntemleri, teknoloji devrimi ile ortaya çıkan seri üretim kavramı ve sonrasında bilgi teknolojilerinin gelişimi ile ortaya otomasyon kavramı çıkmış ve üretim bilgisi elektronik bir hale gelmiştir.
 
Günümüze gelindiğinde, Endüstri 4.0 olarak adlandırılan son devrim, siber fiziksel sistemlerin üretimde kullanılmasına olanak sağlamış ve öncekilere kıyasla çok daha büyük bir etki yaratmıştır. Bugün işletmeciliği yeniden düşünmeyi gerektiren Endüstri 4.0’ın yeni kavramları ve anlayışları arasında nesnelerin interneti, öğrenen ve akıllı robotlar, siber fiziksel sistemler, büyük veri ve veri analitiği, simülasyon teknolojileri, otonom araçlar, yatay ve dikey sistem entegrasyonu, dijital fabrikalar, bulut bilişim, artırılmış gerçeklik, siber güvenlik, katmanlı üretim, üç boyutlu yazıcılar gibi kavramlar, sistemler, anlayışlar yer almaktadır. Bu kitap ile söz konusu kavramlar dijital dönüşüm, ekonomi, yönetim, pazarlama, muhasebe ve finans perspektifinden ele alınarak, lisans ve lisans üstü düzeyde öğrencilere, akademisyenlere ve iş insanlarına faydalı olunması amaçlanmaktadır.

İşletmeciliği Yeniden Düşünmek PDF İndirme Alanı

İşletmeciliği Yeniden Düşünmek Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İşletmeciliği Yeniden Düşünmek Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.