İşletme Yönetimi Bakış Açısıyla Dördüncü Sanayi Devrimi PDF İndir

İşletme Yönetimi Bakış Açısıyla Dördüncü Sanayi Devrimi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İşletme Yönetimi Bakış Açısıyla Dördüncü Sanayi Devrimi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İşletme Yönetimi Bakış Açısıyla Dördüncü Sanayi Devrimi PDF Kitap Bilgisi

Bu araştırma, içlerinde Fortune Türkiye tarafından yayımlanan COVID 19 sürecinde “En etkin 50 CHRO” arasında yer alan Yıldız Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Aydın’ın da bulunduğu, her biri alanında uzman altı etkin ve başarılı iş insanıyla gerçekleştirilen mülakatlar sonucunda ortaya çıkmıştır. Kitabın temel amacı Dördüncü Sanayi Devrimi’nin hangi teknolojileri içerdiği ve bu devrim ve teknolojilerde etkin yönetimin nasıl sağlanabileceği konularında açık ve akademik içerik sunmaktır.

Başarılı doktora öğrencim Salih Ercan’ın işletmeci gözüyle sanayi devrimini incelediği bu çalışması, bizi tarihsel bir yolculuğa çıkarıyor. Hem detaylı bir teorik inceleme içeren hem de derinlemesine mülakatlarla uzman görüşlerini yansıtan bu çalışmanın meraklıları için faydalı olacağı kesin. Şirketini geleceğe hazırlamak isteyen herkesin okuması gereken bir kitap.

İstanbul Arel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Ercan Gegez
Endüstri 4.0 uygulamalarının tüm yönlerini kapsamlı olarak inceleyen, başarısızlığa neden olan hataların çözümlerinin yanında başarı için motivasyon ve yönetimde bütünsel yaklaşımın öneminin altını çizen, deneyimli uzmanlardan uygulamaya yönelik önerileri içeren röportajları ile başarı kılavuzu niteliğindeki bu özgün kitabı patronlar, yöneticiler ve uygulamacılar için öneriyorum.
Bağımsız İşletme ve Yönetim Danışmanı, Akademisyen Abdullah Bozgeyik

Endüstri 4.0 tsunamisi imalat sanayinden başlayarak lojistik, sağlık, tarım, sanat gibi nerdeyse her alana çok hızlı yayıldı. Biz mühendisler, konuya hep dijital teknolojiler gözlüğü ile baktık. Hâlbuki sadece teknolojiler değil iş yapış biçimlerimiz de kökten değişiyor idi. İşte Dr. Ercan’ın bu kitabı, ülkemizde bu boşluğu doldurmaya aday bir eser.
Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 Derneği Başkanı, Ali Rıza Ersoy

İşletme Yönetimi Bakış Açısıyla Dördüncü Sanayi Devrimi PDF İndirme Alanı

İşletme Yönetimi Bakış Açısıyla Dördüncü Sanayi Devrimi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İşletme Yönetimi Bakış Açısıyla Dördüncü Sanayi Devrimi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.