İbni Haldun Yönetici ve Tarihçi / Müslüman Bilim Adamları Serisi 2 PDF İndir

İbni Haldun Yönetici ve Tarihçi / Müslüman Bilim Adamları Serisi 2 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İbni Haldun Yönetici ve Tarihçi / Müslüman Bilim Adamları Serisi 2 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İbni Haldun Yönetici ve Tarihçi / Müslüman Bilim Adamları Serisi 2 PDF Kitap Bilgisi

Bu kitapta: Tunus’ta, yönetici ve soylu bir ailede doğan, aile çevresinde kazandığı birikimi yetişkinlik dönemlerine taşıyan, insan topluluklarının geçmişte yaptığı ve gelecekte yapacağı işleri araştırmasıyla bilinen Müslüman bir bilim adamı olan İbni Haldun’un, çocuklarımızın anlayacağı bir dil ve seveceği çizimler eşliğinde anlatıldığı kısa yaşam öyküsünü bulacaksınız. İnsanKitap, “Müslüman Bilim Adamları” dizisiyle çocuk kitapları yayıncılığına adım atıyor. “Müslüman Bilim Adamları”nda İslam coğrafyasının pek çok bölgesinden farklı bilim dallarında öncülük etmiş bilim adamlarını anlatıyoruz: Tıp alanında İbni Sina, tarihçilikte İbni Haldun, mühendislik dalında birbirinden ilginç makineleri icad eden el-Cezerî… Bu üçlüyle başladığımız diziye, çocukların ufkunu genişletecek başka bilimler ve başka bilim adamlarının hikâyeleriyle devam edeceğiz.

İbni Haldun Yönetici ve Tarihçi / Müslüman Bilim Adamları Serisi 2 PDF İndirme Alanı

İbni Haldun Yönetici ve Tarihçi / Müslüman Bilim Adamları Serisi 2 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İbni Haldun Yönetici ve Tarihçi / Müslüman Bilim Adamları Serisi 2 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.