Hz. Hüseyin PDF İndir

Hz. Hüseyin kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Hz. Hüseyin kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Hz. Hüseyin PDF Kitap Bilgisi

Sahabe-i kiram, gerek Kur’an-ı Kerim’de gerekse hadis-i şeriflerde kendilerinden övgüyle söz edilen örnek bir nesildir. Bu bağlamda Kur’an-ı Kerim, ashaptan bahsederken Allah’ ın rızasına nail olduklarına dikkat çekmiş, Hz. Peygamber (sas) de onların en hayırlı nesil olduklarını vurgulamıştır.
 
İslam dininin, dünyanın pek çok noktasına yayılmasına büyük hizmetleri olan bu mümtaz şahsiyetler, gelecek nesiller için İslam’ın doğru bir şekilde anlaşılmasında ve yaşanmasında kılavuz olmuşlardır. Diyanet İşleri Başkanlığımız da aynı düşünce ve gayeden hareketle, toplumu sahih din konusunda aydınlatmak hedefiyle “ İslam’ın İlk Önceleri, Sahabiler” adlı bir proje hazırlanmıştır. Bu proje kapsamında, alanında uzman akademisyenler tarafından kaleme alınan eserler, günümüzde pek çok dış etkene ve dezenformasyona maruz kalan gençlerimizi ve çocuklarımızı başta Kur’an ve Sünnet olmak üzere İslam’ın temel referansları çerçevesinde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Hz. Hüseyin PDF İndirme Alanı

Hz. Hüseyin Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Hz. Hüseyin Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.