Hilal’in İki Muhafızı & II. Abdulhamid – R. Tayyip Erdoğan PDF İndir

Hilal’in İki Muhafızı & II. Abdulhamid – R. Tayyip Erdoğan kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Hilal’in İki Muhafızı & II. Abdulhamid – R. Tayyip Erdoğan kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Hilal’in İki Muhafızı & II. Abdulhamid – R. Tayyip Erdoğan PDF Kitap Bilgisi

HİÇBİR ŞEY ARTIK ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
 
İki memleket sevdalısı, iki İslam mücahidi, iki güçlü lider ve yaşadıkları…
 
Haçlıların dün saldırdıkları Sultan II. Abdülhamid ve bugün saldırılarını sürdürdükleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan… İkisinin de başına gelen ilginç ama bir o kadar benzer olayların bu kadar çok olması oldukça manidar.
 
Bu kitap, tarihe önemli bir not düşmek için, “Günlük politikanın oyuncağı olmadan, gerçek tarihimizin sayısız kaynaklarını inceleyip bir hafıza tazelenmesi yaptığımız için resmî tarihçiler bana darılmasın!” diyen tarihçi yazar Şükrü Altın tarafından bir hesaplaşma amacıyla kaleme alındı.
 
Önyargıları mahkûm edip sıra dışı tarihimizin görünmeyenlerini okuyarak bu toprakların, bu Hilal’in, bu milletin bekası için geçmişten bugüne kendilerini siper eden iki büyük liderin; Sultan II. Abdülhamid’in ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hakkını teslim etmenin artık zamanı geldi

Hilal’in İki Muhafızı & II. Abdulhamid – R. Tayyip Erdoğan PDF İndirme Alanı

Hilal’in İki Muhafızı & II. Abdulhamid – R. Tayyip Erdoğan Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Hilal’in İki Muhafızı & II. Abdulhamid – R. Tayyip Erdoğan Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.